Obrázek není k dispozici

Kde koupit nejlevněji

Řazeno od nejnižší ceny
  1. 1 Zoohit.cz Zjištěno 30. 9. 2026 629 Kč 89,86 Kč/kg
  2. 2 Allegro.cz Zjištěno 30. 9. 2026 693 Kč 99,00 Kč/kg
  3. 3 SpokojenyPes.cz Zjištěno 30. 9. 2026 799 Kč 114,14 Kč/kg
Ceny jsou orientační, včetně DPH a bez dopravy, platné k uvedenému datu. Žádný obchod si u nás umístění neplatí. Aktuální cenu si ověřte u prodejce.

Varianty balení

400 g od 93 Kč 232,50 Kč/kg 2 kg od 392 Kč 196,00 Kč/kg 7 kg od 629 Kč 89,86 Kč/kg Nejvýhodnější

Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress, bez obilovin pro kočky v bytě proti stresu, granule, 7 kg Recenze, hodnocení složení a Kočičí skóre

7.9 /10
Velmi dobré
Kočičí skóre
Orientační hodnocení na základě složení (obsah masa, bílkoviny, obiloviny, taurin, čistota složení a poměr živin). Nejedná se o veterinární doporučení.
7,000 kg EAN: 8595602540846

Popis

Brit Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress jsou bezobilné granule pro kočky chované v bytě, suché kompletní krmivo ve velkém balení 7 kg.
Maso tvoří 46 %: čerstvé kuřecí 26 % a dehydratované kuře 20 %. Obiloviny receptura neobsahuje, sacharidy dodává žlutý hrách (25 %), sušená jablka (8 %) a dýně (6 %). Bílkovin je 30 % a tuku 13 %, energie vychází na 364 kcal ve 100 g, což odpovídá nižší pohybové aktivitě bytových koček.
Vlákniny jsou 4 %, hlavně díky psylliu, které pomáhá s odchodem spolykaných chlupů. Na zklidnění cílí sušený srdečník a heřmánek, trávení podporují frukto-oligosacharidy, mannan-oligosacharidy a Lactobacillus acidophilus. Taurin je doplněný na 2500 mg/kg, hořčík drží na 0,07 % a fosfor na 0,7 %.

Složení

Čerstvé kuřecí maso (26 %), žlutý hrách (25 %), dehydratované kuře (20 %), sušená jablka (8 %), dýně (6 %), drůbeží tuk (4 %), lososový olej (2 %), semena a slupky psyllia (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), pivovarské kvasnice (2 %), lněné semínko (1 %), sušený srdečník (0,5 %), sušený heřmánek (0,5 %), minerály, sušený rakytník (0,3 %), sušené brusinky (0,2 %), frukto-oligosacharidy (0,015 %), mannan-oligosacharidy (0,015 %), juka schidigera (0,008 %), Lactobacillus acidophilus

Brit Care
Česko

Nutriční hodnoty

Obsah masa
46,0 %
Bílkoviny
30,0 % (33,3 % v sušině)
Obiloviny
0,0 %
Taurin
2500,0 mg/kg
Tuky
13,0 % (14,4 % v sušině)
Vláknina
4,0 % (4,4 % v sušině)
Vlhkost
10,0 %
Popel
6,8 % (7,6 % v sušině)
Mastné kyseliny
Omega-3 0,3 %
Omega-6 1,5 %
Vitamíny
Vitamín A 20000 IU/kg
Vitamín D3 800 IU/kg
Vitamín E 600 mg/kg
Vitamín C 300 mg/kg
Biotin 2,00 mg/kg
Cholin 2500 mg/kg
Minerály
Vápník 1,00 %
Fosfor 0,70 %
Hořčík 0,07 %
Sodík 0,40 %
Stopové prvky
Železo 45,0 mg/kg
Zinek 120,0 mg/kg
Mangan 55,0 mg/kg
Měď 10,0 mg/kg
Jód 4,00 mg/kg
Čistota složení
Umělá barviva Neobsahuje
Konzervanty Neobsahuje
Přidaný cukr Neobsahuje
Necukerné sladidlo Neobsahuje
Složení v %
Co tvoří hmotnost krmiva

Graf vychází z hodnot uvedených na obalu. Chybějící hodnoty jsou uvedené jako „neznámo" a v grafu nejsou započítané. Ostatní je dopočítané do 100 % z dostupných údajů.

Bílkoviny 30,0 %
Tuky 13,0 %
Vláknina 4,0 %
Popel 6,8 %
Vlhkost 10,0 %
Ostatní (dopočet) 36,2 %

Komentáře

Podělte se o zkušenost s ostatními. Komentáře se zobrazí po schválení.

Zatím tu žádný komentář není. Buďte první!

Přidat komentář

Odpovídáte uživateli
Bez přezdívky vám přidělíme automatickou, třeba KočičíUživatel001.
Porovnání 0