Obrázek není k dispozici

Kde koupit nejlevněji

Řazeno od nejnižší ceny
  1. 1 Krmeni.cz Zjištěno 20. 9. 2026 207 Kč 103,50 Kč/kg
  2. 2 MEGAKNIHY.cz Zjištěno 20. 9. 2026 303 Kč 151,50 Kč/kg
  3. 3 Krteckem.cz Zjištěno 20. 9. 2026 304 Kč 152,00 Kč/kg
Ceny jsou orientační, včetně DPH a bez dopravy, platné k uvedenému datu. Žádný obchod si u nás umístění neplatí. Aktuální cenu si ověřte u prodejce.

Varianty balení

400 g od 93 Kč 232,50 Kč/kg 2 kg od 207 Kč 103,50 Kč/kg Nejvýhodnější 7 kg od 839 Kč 119,86 Kč/kg

Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development, bez obilovin pro koťata na růst, granule, 2 kg Recenze, hodnocení složení a Kočičí skóre

10.0 /10
Výborné
Kočičí skóre
Orientační hodnocení na základě složení (obsah masa, bílkoviny, obiloviny, taurin, čistota složení a poměr živin). Nejedná se o veterinární doporučení.
2,000 kg EAN: 8595602540679

Popis

Brit Care Cat Grain-Free Kitten Healthy Growth & Development jsou bezobilné granule pro koťata a pro březí a kojící kočky, v balení 2 kg.
Maso tvoří 56 %: dehydratovaný krocan 30 % a čerstvé kuřecí maso 26 %, přidaný je drůbeží tuk (12 %) chráněný tokoferoly. Obiloviny receptura neobsahuje, sacharidy dodává žlutý hrách (12 %) a cizrna (8 %). Bílkovin je 38 % a tuku 18 %, energie vychází na 400 kcal ve 100 g, což odpovídá rychlému růstu.
Taurin je doplněný na 2800 mg/kg, vápníku je 1,2 % a fosforu 0,9 %. Ve složení je i 0,5 % kolostra, lososový olej, lněné semínko, heřmánek, rakytník, brusinky a probiotický Lactobacillus acidophilus. Vitamínový profil je široký, včetně A, D3, E, C a biotinu.

Složení

Dehydratovaný krocan (30 %), čerstvé kuřecí maso (26 %), drůbeží tuk (chráněno tokoferoly, 12 %), žlutý hrách (12 %), cizrna (8 %), lososový olej (3 %), hydrolyzovaná kuřecí játra (2 %), lněné semínko (2 %), sušená jablka (2 %), pivovarské kvasnice (1 %), kolostrum (0,5 %), sušený heřmánek (0,5 %), minerály, sušený rakytník (0,3 %), sušené brusinky (0,2 %), frukto-oligosacharidy (0,025 %), mannan-oligosacharidy (0,02 %), juka schidigera (0,01 %), Lactobacillus acidophilus HA-122 inaktivovaný (15x10^9 buněk/kg).

Brit Care
Česko

Nutriční hodnoty

Obsah masa
56,0 %
Bílkoviny
38,0 % (42,2 % v sušině)
Obiloviny
0,0 %
Taurin
2800,0 mg/kg
Tuky
18,0 % (20,0 % v sušině)
Vláknina
1,5 % (1,7 % v sušině)
Vlhkost
10,0 %
Popel
7,2 % (8,0 % v sušině)
Mastné kyseliny
Omega-3 0,5 %
Omega-6 2,2 %
Vitamíny
Vitamín A 23000 IU/kg
Vitamín D3 1000 IU/kg
Vitamín E 800 mg/kg
Vitamín C 400 mg/kg
Biotin 2,50 mg/kg
Cholin 2800 mg/kg
Minerály
Vápník 1,20 %
Fosfor 0,90 %
Hořčík 0,10 %
Sodík 0,50 %
Stopové prvky
Železo 55,0 mg/kg
Zinek 140,0 mg/kg
Mangan 65,0 mg/kg
Měď 12,0 mg/kg
Jód 4,50 mg/kg
Čistota složení
Umělá barviva Neobsahuje
Konzervanty Neobsahuje
Přidaný cukr Neobsahuje
Necukerné sladidlo Neobsahuje
Složení v %
Co tvoří hmotnost krmiva

Graf vychází z hodnot uvedených na obalu. Chybějící hodnoty jsou uvedené jako „neznámo" a v grafu nejsou započítané. Ostatní je dopočítané do 100 % z dostupných údajů.

Bílkoviny 38,0 %
Tuky 18,0 %
Vláknina 1,5 %
Popel 7,2 %
Vlhkost 10,0 %
Ostatní (dopočet) 25,3 %

Komentáře

Podělte se o zkušenost s ostatními. Komentáře se zobrazí po schválení.

Zatím tu žádný komentář není. Buďte první!

Přidat komentář

Odpovídáte uživateli
Bez přezdívky vám přidělíme automatickou, třeba KočičíUživatel001.
Porovnání 0